Marzysz o własnym biznesie? 4 sposoby, które pozwolą ci spełnić to marzenie!

0

Własny biznes to wolność, niezależność i praca na swój rachunek – przekonują osoby, które decydują się na założenie działalności gospodarczej. Tym, co staje przedsiębiorcom na przeszkodzie, często jest brak środków na rozpoczęcie i rozkręcenie biznesu. Jak można pozyskać pieniądze? Gdzie szukać oszczędności? Jak znaleźć źródło finansowania, które pozwoli na bezpieczny start? Poniżej przydatne wskazówki!

Czy fundusze inwestycyjne są bezpieczne?

0

Dzięki funduszom inwestycyjnym możemy zarobić naprawdę dużo. Z drugiej jednak strony nie mamy nigdy gwarancji zysków. Czy zatem fundusze inwestycyjne należy traktować jako bezpieczne?

Komunikacja z klientem w e-commerce

0

Kontakt z klientem jest niezbędny, by możliwe było świadczenie usług sprzedaży. Żyjemy w czasach, kiedy tradycyjne formy sprzedaży offline sukcesywnie zastępowane są przez handel internetowy. Coraz więcej e-sklepów oraz zainteresowanych nimi klientów powoduje, że proces komunikacji w e-commerce musi być nieustannie doskonalony. Ważnym czynnikiem mającym wpływ na jej efektywność jest integracja wszystkich kanałów komunikacji oraz jej automatyzacja.

Skuteczny film korporacyjny – czyli jaki?

0

Prawdą jest, że niemal każdą informację można przekazać audiowizualnie. Krótki materiał filmowy to odpowiedź na potrzeby współczesnych mediów i… biznesu!

Pożyczki online – jakie i gdzie możesz zaciągnąć?

0

Firm pożyczkowych na polskim rynku przybywa, a to oznacza zróżnicowaną ofertę. Jeszcze do niedawna większość firm proponowała głównie popularne chwilówki. Dziś możliwości jest znacznie więcej. Sprawdź, o jakie pożyczki możesz wnioskować.

Normy ISO, które warto znać

0

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna stworzyła bardzo wiele norm, które regulują różne aspekty działania organizacji. Wiele z nich jest uniwersalnych i można je wprowadzić zarówno w prywatnych firmach, jak i jednostkach administracji publicznej czy organizacjach non profit.

Internetowe aukcje monet – jak szybko wzbogacić swoją kolekcję?

0

Jeszcze kilka lat temu historię Polski można było poznać jedynie na lekcjach historii i z książek tematycznych. W dzisiejszych czasach sytuacja odmieniła się o 180 stopni. Wiele tajników i smaczków historii można poznać również kolekcjonując stare banknoty i monety polskie.

Szybka pożyczka dla bezrobotnych – jakie są wymagania?

0

Osoby bezrobotne bardzo często borykają się z problemem braku gotówki. Nie mają one szans na uzyskanie ewentualnej pożyczki w bankach i coraz częściej biorą pod uwagę instytucje pozabankowe.

Bezpieczny transport piwa w szklanych butelkach

0

Piwo jest sprzedawane w puszkach oraz szklanych butelkach. Szkło jest niestety materiałem dosyć kruchym i podatnym na uszkodzenia, co sprawia, że niewłaściwie transportowane, łatwo ulega rozbiciu. Jednak wielu wielbicieli piwa woli pić je właśnie z butelek szklanych, dlatego wciąż tak pakowany napój cieszy się ogromnym powodzeniem. Bezpieczny transport zapewniają przede wszystkim skrzynie na piwo.

Miękka i twarda windykacja – różnice i podobieństwa

0

Windykacja to złożony proces, którego efektem ma być odzyskanie należności od dłużnika. Eksperci z firm windykacyjnych, którzy stosują określone metody w ramach swojej pracy, potwierdzają, że można je podzielić na dwa rodzaje: windykację miękką oraz twardą. Czy się różnią, którą lepiej stosować, a jaka wykazuje większą skuteczność? Dowiedz się już teraz.

ZOBACZ TEŻ