Skuteczny film korporacyjny – czyli jaki?

0

Prawdą jest, że niemal każdą informację można przekazać audiowizualnie. Krótki materiał filmowy to odpowiedź na potrzeby współczesnych mediów i… biznesu!

Pożyczki online – jakie i gdzie możesz zaciągnąć?

0

Firm pożyczkowych na polskim rynku przybywa, a to oznacza zróżnicowaną ofertę. Jeszcze do niedawna większość firm proponowała głównie popularne chwilówki. Dziś możliwości jest znacznie więcej. Sprawdź, o jakie pożyczki możesz wnioskować.

Normy ISO, które warto znać

0

Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna stworzyła bardzo wiele norm, które regulują różne aspekty działania organizacji. Wiele z nich jest uniwersalnych i można je wprowadzić zarówno w prywatnych firmach, jak i jednostkach administracji publicznej czy organizacjach non profit.

Internetowe aukcje monet – jak szybko wzbogacić swoją kolekcję?

0

Jeszcze kilka lat temu historię Polski można było poznać jedynie na lekcjach historii i z książek tematycznych. W dzisiejszych czasach sytuacja odmieniła się o 180 stopni. Wiele tajników i smaczków historii można poznać również kolekcjonując stare banknoty i monety polskie.

Szybka pożyczka dla bezrobotnych – jakie są wymagania?

0

Osoby bezrobotne bardzo często borykają się z problemem braku gotówki. Nie mają one szans na uzyskanie ewentualnej pożyczki w bankach i coraz częściej biorą pod uwagę instytucje pozabankowe.

Bezpieczny transport piwa w szklanych butelkach

0

Piwo jest sprzedawane w puszkach oraz szklanych butelkach. Szkło jest niestety materiałem dosyć kruchym i podatnym na uszkodzenia, co sprawia, że niewłaściwie transportowane, łatwo ulega rozbiciu. Jednak wielu wielbicieli piwa woli pić je właśnie z butelek szklanych, dlatego wciąż tak pakowany napój cieszy się ogromnym powodzeniem. Bezpieczny transport zapewniają przede wszystkim skrzynie na piwo.

Miękka i twarda windykacja – różnice i podobieństwa

0

Windykacja to złożony proces, którego efektem ma być odzyskanie należności od dłużnika. Eksperci z firm windykacyjnych, którzy stosują określone metody w ramach swojej pracy, potwierdzają, że można je podzielić na dwa rodzaje: windykację miękką oraz twardą. Czy się różnią, którą lepiej stosować, a jaka wykazuje większą skuteczność? Dowiedz się już teraz.

Pracownicze Plany Kapitałowe – czym są?

0

PPK, czyli Pracownicze Plany Kapitałowe – będzie to nowy i jednocześnie obowiązkowy system dla pracodawców, zaś dla pracowników dobrowolny, prywatny system gromadzenia oszczędności długoterminowych w ramach trzeciego filaru systemu emerytalnego.

500 plus szansą na poprawę życia polskich rodzin

0

Rodzina 500 plus to program rządowy opracowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w którym pieniądze nie podlegają opodatkowaniu i są przyznawane na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Jak zmieniła się sytuacja polskich rodzin po wejściu w życie Programu?

Pożyczka przy umowie o zlecenie lub dzieło

0

Pożyczki umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania finansowego w sytuacji konieczności opłacenia nieprzewidzianych rachunków, a także wtedy, gdy zachodzi potrzeba powiększenia domowego budżetu. Pożyczki w obecnych czasach są pozbawione zbędnych formalności, a z otrzymanych pieniędzy można się cieszyć w kilka chwil po otrzymaniu pozytywnej decyzji.

ZOBACZ TEŻ