Blogi o rozwoju osobistym, które musisz znać

Wśród czytelników coraz popularniejsze są książki oraz blogi, które pomagają w rozwoju osobistym. Zmiana myślenia wielu Polaków na bardziej kapitalistyczne zachęca do rozwoju swoich umiejętność, które mogą pomóc w zarabianiu większych pieniędzy. Zdawać by się mogło, że tylko ludzie w korporacjach muszą czytać takie rzeczy i to w dodatku za karę. „Nic bardziej mylnego”, cytując Radka Kotarskiego. Rozwój osobisty to trend, który pozwoli nam nie tylko zawładnąć światem i zdobyć fortunę, ale po prostu otworzyć oczy i patrzeć inaczej na życiowe tematy. Tak jak każda czytana przez nas książka próbuje nam przedstawić jakiś obraz i wzbudzić w nas zainteresowanie, nie inaczej jest tutaj. Chęć zrobienia czegoś lepiej lub nietkwienia w jakimś błędzie jest dla nas ważna i prostą drogą na skróty jest czytanie książek oraz blogów o temacie rozwoju osobistego.

Poplr.pl – Blog dla przedsiębiorczych kobiet i nie tylko

Blog Poplr.pl jest skupiony na tematyce biznesu i porad na problemy dotykające każdego przedsiębiorcę. Dowiemy się tam wiele z zakresu problemów siedzących w naszej głowie jak i tego z czym nam przyjdzie się mierzyć w wielu zawodach. Niezwykle interesujące mogą być właśnie objaśnienia wielu popularnych zawodów i szczegółowe analizowanie ich od podszewki. Nie brakuje tam też poradników z zakresu social mediów, czyli tego z czym na co dzień każdy z nas ma do czynienia. Warto obserwować ten blog ponieważ dość często publikują nowe artykuły, które na pewno przydadzą wam się w codziennych zmaganiach.

Jaksierozwijac.pl – Blog o rozwoju w sieci i biznesie

Z tego bloga prowadzonego przez Szymona Owedyka dowiemy się mnóstwo informacji z zakresu bycia freelancerem oraz pracy zdalnej. Jeśli kręci was własny biznes online to na pewno znajdziecie tu dużo przydatnych informacji. Od wyboru odpowiedniego hostingu po metody marketingu, które działają i są łatwe do ogarnięcia. Na tym blogu oferowane są także płatne kursy oraz ebooki doszkalające, które mogą was zainteresować. Jeśli chcecie zostać copywriterami czy dobrymi marketerami to warto spróbować osiągnąć swój cel wraz z kursami tam dostępnymi. Co do ebooków to są one na tematy związane z pozycjonowaniem stron internetowych oraz ich tworzenia. Fajne miejsce do ciągłego rozwoju i poznawania nowych tematów które są „trendy”.

Edytazajac.pl – Blog o rozwoju psychologicznym

Na blogu Edyty Zając poruszane są zagadnienia bardziej psychologiczne z racji wykształcenia autorki bloga. Od budowania dobrych i zdrowych relacji do zmian, które w twoim życiu muszą zajść. Naprawdę sporo możecie znaleźć tam zupełnie za darmo. Na blogu mamy aż 34 strony postów zupełnie za darmo. Jeśli jesteście rozwojowymi świrami to będziecie mieli co czytać na dobry miesiąc. Na tej stronie znajdziecie także kursy rozwojowe zakresu zarządzania, organizacji czasu czy też budowania pewności siebie. Blog bardziej skierowany do kobiet jednak męska widownia też może coś z niego wyciągnąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here