Rozwój nowoczesnych technologii i powszechny dostęp do internetu sprawiają, że przedsiębiorcy zyskują nowe możliwości. Szukasz najlepszego programu do faktur online? Chcesz zarządzać swoją firmą na odległość lub zapewnić pracownikom możliwość generowania dokumentów zdalnie? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podejmując decyzję o zakupie oprogramowania.

Sprawdź funkcje systemu

Zarządzanie firmą z dowolnego miejsca na świecie nie stanowi już dzisiaj problemu, a innowacyjne systemy komputerowe pozwalają generować dokumenty księgowe, tworzyć statystyki i analizy, a także weryfikować stan firmowego magazynu, nawet kiedy znajdujemy się daleko od siedziby firmy. Rozważasz zakup specjalistycznego oprogramowania do wystawiania faktur? Pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu wszystkich funkcji systemu. Najlepiej, gdy program pozwala na generowanie różnych rodzajów dokumentów księgowych – faktur proforma, zaliczkowych, korygujących, w obcych walutach, a także wystawianie paragonów. Kolejną istotną kwestią, która ułatwia codzienną pracę, jest moduł kartoteki obsłużonych klientów – takie rozwiązania powinien posiadać każdy nowoczesny program do faktur online. Bardzo przydaje się również możliwość automatycznego pobrania danych klientów na podstawie numeru NIP – opcja ta pozwala na uniknięcie błędów w adresie lub nazwie odbiorcy dokumentu księgowego.

Postaw na dodatkowe możliwości

Programy do fakturowania online niesamowicie ułatwiają funkcjonowanie współczesnych polskich firm – dostępny w wielu systemach moduł magazynu umożliwia sprawdzanie ilości produktów znajdujących się „na stanie”. To intuicyjne narzędzie pozwala właścicielom firm trzymać rękę na pulsie nawet na służbowym wyjeździe lub zagranicznym urlopie. Dbasz o pozytywny PR i identyfikację wizualną Twojego przedsiębiorstwa? Chcesz spersonalizować wygląd dokumentów? Programy do wystawiania faktur online pozwalają na dodawanie na dokumentach firmowych logotypów oraz tworzenie indywidualnych stopek z danymi przedsiębiorstwa.

Wersja online i sieciowa

Chcesz zarządzać firmowymi dokumentami z dowolnego miejsca na świecie? Pamiętaj, że wybrany przez Ciebie program do faktur na rok 2018 powinien być zgodny z aktualnymi przepisami prawnymi – dzięki temu unikniesz niepotrzebnego stresu i kłopotów. Nowoczesne programy do fakturowania online występują również w wersji sieciowej, co oznacza możliwość korzystania z programu na kilku stanowiskach z podglądem wspólnej bazy danych. To rozwiązanie dedykowane firmom, w których wystawianiem dokumentów księgowych oraz kontrolowaniem stanów magazynowych zajmuje się kilku pracowników. Z tego typu programów korzystają np. sklepy internetowe lub inne podmioty zajmujące się handlem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here