aranżacja wnętrz

Aranżacja biurowych przestrzeni w istotny sposób wpływa na wizerunek firmy lub instytucji. Od niektórych podmiotów po prostu wymaga się nienagannego i reprezentacyjnego wystroju wnętrz. Ważny jest zatem odpowiedni projekt. W takich pomieszczeniach nie powinno znaleźć się nic przypadkowego. Dobrze widziane są wysokogatunkowe meble oraz wyposażenie. Wszystkie elementy wystroju muszą jednocześnie odpowiadać normom przeciwpożarowym oraz przepisom z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Pomocny zespół profesjonalistów

Wszystkie wymienione wyżej warunki w zakresie aranżacji przestrzeni pomaga spełnić zespół Bryła Plus. Firma posiada swoją stronę internetową, która dostępna jest pod adresem: https://www.brylaplus.pl/. Markę Bryła Plus tworzy zgrana ekipa projektantów, rzemieślników oraz monterów. Współpracując z nimi mamy gwarancję dbałości o każdy szczegół.

Współpraca rozpoczyna się od przekazania oczekiwań i wymogów w zakresie wyglądu pomieszczeń. Pracownicy Bryła Plus skrupulatnie je zapisują i na ich podstawie opracowują projekt. Może on dotyczyć całościowego lub częściowego wystroju biura, biblioteki, apartamentu, hotelu, placówki oświatowej. Niezależnie o jakie pomieszczenie chodzi, pomysł na jego umeblowanie i wyposażenie będzie robił wrażenie.

Warto podkreślić, że zamawiający otrzymuje od firmy projekt wraz z jego wizualizacją. Chodzi zarówno o szkic, jak i komputerową wizualizację 3D. Taka forma współpracy gwarantuje właściwe porozumienie. Klient nie kupuje kota w worku. Już przed wejściem ekipy budowlanej wie, jak będzie wyglądało remontowane pomieszczenie.

Aranżacje powierzchni, które zagwarantują komfort użytkowania i atrakcyjny design

Jeżeli zależy nam, aby firmowe wnętrza robiły wrażenie, to ich aranżację powinniśmy pozostawić specjalistom. Posiadają oni wiedzę o najnowszych trendach oraz dostęp do najlepszych mebli, oświetlenia i dodatków.

Bryła Plus współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Wszystkie wyroby produkowane są w Polsce. Jeśli okazuje się, że na rynku brak jest artykułów, które spełniają oczekiwania zamawiającego, Bryła Plus wykonuje je na własną rękę. Do każdego klienta podchodzi się indywidualnie.

Sklep z niepowtarzalnymi meblami

Projekty zrealizowane przez Bryła Plus charakteryzują się zarówno nowoczesnością i funkcjonalnością, jak i wykorzystaniem szykownych i designerskich mebli. W sprzedaży są nieszablonowe biurka z elektryczną regulacją wysokości, stoliki, krzesła, regały, przegrody, wieszaki, profesjonalne oczyszczacze powietrza.

Specjalnością firmy są biurka i krzesła. W asortymencie znajdują się produkty o klasycznym wyglądzie, jak i takie, które wyróżniają się ciekawą formą plastyczną oraz wzornictwem. Dostępne modele to wyjątkowe egzemplarze. Ich projekty inspirowane są pracami najlepszych światowych projektantów siedzisk.

Każdy element oferowanej kolekcji wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Tkaniny obiciowe dostępne są w różnej kolorystyce. Materiał wygląda niezwykle gustownie i estetycznie, a ponadto jest odporny na ścieranie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here