Andon toyota

Jeżeli jesteś osobą, która pracuje na magazynie albo ma jakąkolwiek styczność z linią produkcyjną – na pewno obiło Ci się kiedykolwiek o uszy słowo ”andon”. Jest to świetne rozwiązanie dla większych przedsiębiorstw zmagających się każdego dnia z produkcją bardzo dużej ilości produktów. System Andion powstał tak samo jak samochody Toyota – w Japonii.

System Andon jako jedno z nowszych rozwiązań technologicznych XXI wieku

Wyraz ”andon” pochodzi od japońskiego ”sygnalizator” i daje nam namiastkę tego o co w ogóle chodzi z całym tym systemem. Jeżeli chodzi o to jak on działa – występuje on w postaci zwyczajnie wyglądającej tabliczki ze światełkiem. Jeżeli jest w porządku, światełko jest zielone i cała maszyna (linia produkcyjna) działa. Gdy zaczyna się pojawiać jakiś problem – światełko z zielonego zamienia się w żółte, a po dłuższej chwili zmienia się w czerwone i cała ta tablica zamontowana nad linią produkcyjną zaczyna wydawać sygnalizację dźwiękową. Jest to super system stworzony dla tych, którzy ciągle muszą być w pogotowiu i w razie czego ich obowiązkiem jest zatrzymanie maszyny.

Andon systemem, z którego korzysta coraz więcej różnych przedsiębiorstw.

Jeżeli jeszcze nie spotkaliście się z Andonem, z pewnością w niedługim czasie się z nim spotkacie. Jest to spowodowane tym, że z roku na rok znacznie rośnie ilość przedsiębiorstw z różnych branży, które niniejszy system informatyczny posiadają. Bardzo ważne jest to, że jeżeli chcemy skorzystać z tego systemu u siebie w firmie, najpierw zorientujmy się co oferują nam poszczególne przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach Andon jest spersonalizowanym systemem, który jest dostępny dla każdego. Jeżeli nie jesteśmy pewni z czego chcielibyśmy skorzystać oraz nie wiemy na co najlepiej jest zwrócić uwagę – skontaktujmy się z kimś, kto zna się na niniejszym temacie.

Czy ja polecam system Andon do Waszego przedsiębiorstwa?

Jak najbardziej! Każdy z nas powinien iść do przodu, a nie ciągle stać w miejscu – szczególnie, jeżeli chodzi o rozwój naszego własnego przedsiębiorstwa. Toyota stworzyła dla każdego super stworzony system i naprawdę bardzo warto jest z niego skorzystać. Nie bójmy się więc nowości i bądźmy otwarci na nowe wyzwania.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Signalo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here