Finansowanie

Utrzymanie płynności finansowej to nie lada wyzwanie dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Koronawirus i związana z nim niepewność gospodarcza, nie wpływają korzystnie na funkcjonowanie wielu branż. Co przedsiębiorcy mogą zrobić, aby zapobiec problemom finansowym? Jedną z możliwości jest pozabankowe finansowanie dla firm od PragmaGO®.

Faktoring

Głównym problemem Twojego biznesu są faktury z długimi terminami płatności, które wystawiasz na stałych kontrahentów? Dzięki PragmaGO® gotówka z nieopłaconych i nieprzeterminowanych faktur może znaleźć się na Twoim koncie na długo przed upływem terminu płatności. Jeżeli Twoja działalność opiera się głównie na współpracy ze stałymi kontrahentami, wybierz faktoring. Wystarczy, że złożysz prosty wniosek, którego wypełnienie zajmuje zaledwie 5 minut, by cieszyć się możliwością stałego finansowania nawet do 1 mln zł. Faktury do finansowania można zgłaszać za pośrednictwem specjalnej Strefy Klienta.

Dowiedz się więcej o faktoringu i jego rodzajach – https://pragmago.pl/porada/faktoring/

W ofercie PragmaGO® dostępna jest też usługa finansowania pojedynczych faktur, idealna dla tych przedsiębiorców, którzy współpracują z niepowtarzalnymi kontrahentami. Również w tym przypadku wypełnienie wniosku jest szybkie i intuicyjne. Wystarczy 5 minut, aby sfinansować fakturę do 250 tysięcy złotych. Gotówka z faktury znajdzie się na Twoim koncie zaraz po potwierdzeniu jej przez odbiorcę.

Jak ochronić firmę przed utratą płynności finansowej

Finansowanie zakupów

Potrzebujesz pilnie zrobić zakupy firmowe, ale nie masz teraz wolnych środków? Z pomocą może Ci przyjść odroczenie płatności o 30 dni lub rozłożenie jej nawet na 36 miesięcy dzięki finansowaniu zakupów od PragmaGO®. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz online na stronie https://pragmago.pl. Dołącz do wniosku dokument potwierdzający zakup, uzupełnij podstawowe dane dotyczące Twojej firmy oraz dane dostawy towaru lub usługi. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku PragmaGO® przeleje środki bezpośrednio na konto Twojego dostawy przelewem ekspresowym. Prawda, że proste?

Nie brakuje Ci środków na zakupy, ale na terminowe opłacanie składek ZUS? Dowiedz się, jakie masz możliwości https://pragmago.pl/porada/odroczenie-platnosci-skladek-zus/

Jak widać, opcji poprawy płynności finansowej firmy jest wiele. Niezależnie od tego, na jaką skalę i w jakiej branży działasz pozabankowe finansowanie od PragmaGO® to rozwiązanie, które może poprawić finanse Twojej firmy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here