Naturalna cegła jako element wykończenia domu

0
1468

Jeśli planujesz remont mieszkania, wybierasz elewację, chcesz ozdobić biuro lub po prostu wprowadzić jakieś zmiany w wystroju wnętrz, zastanów się nad wyborem naturalnej cegły.

Cegła na ścianę coraz częściej pojawia się jako element wykończenia wnętrz. Jej specyficzny wygląd nadaje charakteru pomieszczeniom. Płytki z cegły to naturalna ozdoba i unikatowy wygląd.
Cegła dekoracyjna ze sklepu retro-cegly.pl to bogaty wybór płytek, cegły elewacyjnej oraz kostki granitowej. W ofercie sklepu są dostępne również fugi i niezbędne elementy wykończeniowe.
Wyjątkowość cegły oferowanej przez sklep polega na produkcji z surowca pochodzącego z rozbiórek historycznych budowli. Po odpowiedniej selekcji zostaje wyodrębniony najlepszy materiał wykorzystany do stworzenia cegły dekoracyjnej. Sklep dokłada wszelkich starań, by finalny produkt przypominał jak najbardziej starą, naturalną cegłę.

Grunty do podłoża, klej, fugi przypominające starą zaprawę czy farby to elementy niezbędne, by efekt końcowy stanowił spójną całość. Wszystko to dostępne jest na stronie sklepu retro-cegla.pl. Dodatkowo produkty objęte są 5-letnią gwarancją. Produkt dostosowany jest pod indywidualne potrzeby klienta. Istnieje bowiem możliwość pozostawienia pęknięć, przebarwień i resztek zaprawy. Dzięki temu materiał wygląda jak stara cegła nadszarpnięta zębem czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta,firma proponuje autoryzowany montaż. To świetne rozwiązanie dla osób, które całość aranżacji chcą oddać w ręce sprawdzonej ekipy. Dostosują oni wybór odpowiedniego materiału do wystroju wnętrza, dzięki czemu efekt finalny tworzy spójną całość.

Cegła to doskonały przykład na stworzenie niepowtarzalnej aranżacji w domu lub mieszkaniu. O jej popularności świadczą opinie zadowolonych klientów sklepu. Naturalna, niepowtarzalna i wszechstronnie wykorzystywana w budownictwie stanowi wspaniałą ozdobę, tworząc przyjazny klimat w domu. To idealny materiał na stworzenie pomieszczenia z charakterem, które wyróżnia się zarazem prostotą i designem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here