Program do wystawiania faktur online

Wszelkie ułatwienia dla przedsiębiorców w całej machinie biurokracji są bardzo mile widziane. Przedsiębiorca powinien przecież skupić się na prowadzeniu biznesu, inwestowaniu, po prostu zarabianiu pieniędzy.

Przepisy dotyczące prowadzenia księgowości nie należą do najłatwiejszych, poza tym lubią się zmieniać. Nawet wystawianie faktur, jej wygląd jest opisany przez prawo. By dokument był fakturą muszą znaleźć się na dokumencie określone przez prawo dane. Nie wystarczy sama nazwa, że jest to faktura. Każda operacja gospodarcza musi zostać udokumentowana. Fakturowanie, oznacza wystawianie faktury, która ma rozliczyć sprzedany towaru lub wykonaną usługę.

Faktura może być wystawiona w wersji papierowej i elektronicznej. Właśnie wersja elektroniczna to jest to ułatwienie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Faktury wystawione elektroniczne, zwane to tzw. faktury online. Przedsiębiorcy wystarczy komputer podłączony do sieci i program do fakturowania. Jaki program do wystawiania faktur online wybrać? Warto zrobić rozpoznanie wśród innych przedsiębiorców, z którego są zadowoleni. Wielu z nich ceni sobie program do fakturowania wfirma.pl. Program ten ma wbudowane wiele ułatwień, które mają w prosty i szybki sposób pomóc przedsiębiorcy wystawić faktury online. Może wystawić każda fakturę, która jest dostępna przez prawo, w 7 różnych językach, we wszystkich walutach obcych.

Program ma wbudowane 8 szablonów, przedsiębiorca może korzystać z własnego firmowego logo. To pozwoli odróżnić swoją fakturę od całej reszty. Faktury można przechowywać na elektronicznym nośniku, nie trzeba ich drukować i robić sobie bałaganu w biurze. W każdej chwili można wejść do programu i przejrzeć całą historię wystawiania faktur. To pomoże w przygotowaniu wszelkich analiz, np. po roku działalności. Przedsiębiorca wie, co i za ile sprzedał, jakie usługi i za jakie kwoty wykonał. Może się przygotować na kolejny rok. Przy wystawianiu faktury online może skorzystać z zapisanych już danych kontrahentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here