Wybór oprogramowania dla firm?

O oprogramowanie w firmie trzeba dbać nie tylko w kontekście obowiązującego nas prawa, ale również dla bezpieczeństwa i dobrej organizacji pracy w firmie. Jakie wybrać oprogramowanie? Oprogramowanie, jakie wybierzemy dla naszej firmy pozwoli nie tylko na realizację podstawowych czynności biurowych jak edycja dokumentów czy opracowanie raportów w arkuszu kalkulacyjnym. Najlepszy system to taki, dzięki któremu zyskujemy funkcjonalności dodatkowe. Takie, które z powodzeniem można łączyć z systemem ERP i takie, które są transparentne dla naszych klientów czy kontrahentów. To bardzo ważne, by używać oprogramowanie powszechnie znanego, dzięki temu nasi partnerzy nie będą mieli problemu z edycją dokumentów i innego rodzaju plików, jakimi się dzielimy z zewnętrznymi podmiotami.

Pakiety Office dla firm to jedyne i najlepsze rozwiązanie, jakie wykorzystywane są w większości firm nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wszystko dlatego, że takie narzędzia biurowe łączą ze sobą elementy podstawowe, jakie potrzebne są dla redagowania tekstów, opracowywania statystyk w excelu, ale również elastyczności w zarządzaniu wszystkim tym, co w przestrzeni niewirtualnej w ogóle nie występuje. Pakiety Office dla firm zaprojektowane są po to by rozwijać się razem z firmą. Z jednej strony pozwalają minimalizować koszty, a z drugiej gwarantują dostęp do zawsze aktualnych narzędzi z dowolnego urządzenia. Ale to nie wszystko, bo wykupując pakiety Office dla firm możemy korzystać z tych wszystkich funkcjonalności w dowolnym miejscu i czasie.

Pakiet biurowy z mnóstwem możliwości

Office 365 to nie tylko pakiet biurowy, który usprawnia działanie firm, zarówno tych dużych jak i najmniejszych. Office to rozwiązanie, które umożliwia pracę i zapewnia bezpieczeństwo danych nie tylko w przestrzeni biurowej, ale i poza nią. W zależności od wybranego planu pakiety Office dla firm pozwalają na wykorzystanie takich aplikacji jak:

  • Word
  • Excel
  • Outlook
  • PowerPoint
  • OneNote
  • Access
  • Publisher

Ale Office 365 pozwala również na dostęp do usług serwerowych takich jak poczta biznesowa (Exchange Online) czy współdzielenie plików (SharePoint Online). W Office 365 mamy też możliwość skorzystania z komunikacji w postaci Skype Business. Takie dodatkowe opcje są zawsze bardzo ważnym elementem, jaki przemawia za wyborem Office 365.

Wybierając dla siebie pakiety Office dla firm, warto zawsze poszukać partnera, dla którego wdrożenia u nas takich pakietów będzie sprawą prostą i szybką do przeprowadzenia. Oczywiście możemy zrobić to również sami, ale jeśli zamierzamy korzystać z większej ilości skomplikowanych elementów, warto jednak oprzeć się o wiedzę specjalistyczną. Tylko wówczas będziemy pewni, że w pełni wykorzystujemy funkcjonalności systemu, za który płacimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here