Manicure hybrydowy

Zadbane paznokcie to wizytówka współczesnej kobiety. Nic dziwnego, że gabinety manicure powstają jak grzyby po deszczu. Każda pani ma bowiem prawo do efektywnego wyglądu i dobrego samopoczucia. Udowodniono bowiem, że pięknie pomalowane paznokcie zwiększają naszą samoocenę i poprawiają humor. Najpopularniejszym sposobem na reprezentacyjny wygląd dłoni jest wykonanie manicure hybrydowego. Które lakiery gwarantują najlepszy efekt?

Producent wysokiej jakości lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe to artykuły, w przypadku których bardzo ważne znaczenie odgrywa marka producenta. Zabieg stylizacji paznokci, czy to wykonany w salonie, czy samodzielnie, wymaga poświęcenia naszego cennego czasu. Dlatego nie warto stosować lakierów, które nie dają gwarancji utrzymania się na paznokciu przez dłuższy czas.

Ogromną popularnością wśród specjalistów od stylizacji paznokci cieszą się produkty marki ChiodoPRO. Załoga firmy pracuje z pasją i troską o to, aby polskie kobiety miały dostęp do najlepszych produktów będących w przystępnych cenach. Twarzą marki jest Edyta Górniak. W firmowym sklepie internetowym oraz u współpracujących z firmą sprzedawców, można zakupić następujące produkty z logo ChiodoPRO:

  • lakiery hybrydowe,
  • żele do stylizacji paznokci,
  • ozdoby,
  • akcesoria,
  • lampy UV/LED.

Każdy z wymienionych artykułów charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Produkty są bezpieczne dla zdrowia i łatwe w użyciu. Chętnie korzystają z nich profesjonaliści, jak i panie wykonujące zabieg hybrydowy w zaciszu swojego własnego domu.

Bazy i topy

Podstawą prawidłowo wykonanego zabiegu hybrydowego są lakiery hybrydowe typu baza oraz top. Lakier hybrydowy bazowy, jak sama nazwa podpowiada, nakładany jest bezpośrednio na płytkę paznokcia. Baza stanowi podłoże, które zwiększa przyczepność kolorowego lakieru hybrydowego i decyduje o jego trwałości. Top nakładany jest natomiast na właściwy lakier hybrydowy. Jego zadaniem jest nadanie połysku oraz ochrona paznokci. Top odgrywa zatem bardzo ważną rolę zabezpieczającą. W dużej mierze decyduje o tym, jak długo hybryda będzie efektywnie prezentować się na paznokciach.

Bazy i topy marki ChiodoPRO to produkty godne zaufania. Co ciekawe w sprzedaży dostępne są także samopoziomujące bazy budujące w trzech naturalnych kolorach (beżowy róż, różowy, ciemniejszy różowy). Bazy budujące przeznaczone są do nadbudowy, rekonstrukcji i przedłużania paznokci. Ich stosowanie może wydłużyć płytkę nawet o 1 cm. Artykuły te są idealne nawet dla najbardziej wymagających paznokci.

Lakiery hybrydowe kolorowe

O ile baza i top odpowiadają za praktyczne aspekty zabiegu hybrydowego, o tyle kolorowe lakiery hybrydowe mają wpływ na ostateczny efekt wizualny. Lakiery hybrydowe ChiodoPRO występują w kilku ciekawych kolekcjach, w tym:

  • lakiery hybrydowe ChiodoPRO z linii My Choice,
  • lakiery hybrydowe ChiodoPRO z linii Soft New Formula,
  • lakiery hybrydowe ChiodoPRO z linii Follow Me.

Wszystkie lakiery hybrydowe ChiodoPRO charakteryzują się idealną konsystencją, bogatą kolorystyką oraz atrakcyjną pigmentacją. Seria My Choice pozwala na uzyskanie intensywnych i oryginalnych kolorów. Kolekcja lakierów Soft New Formula na pewno spodoba się paniom lubiących klasyczne kolory, w tym: odcienie czerwieni, różu i beżu. Produkty z serii Follow Me wyróżniają się głębią pastelowych odcieni. Wspaniale prezentują się na paznokciach podczas wiosennych i letnich miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here