Pożyczki umożliwiają zaciągnięcie zobowiązania finansowego w sytuacji konieczności opłacenia nieprzewidzianych rachunków, a także wtedy, gdy zachodzi potrzeba powiększenia domowego budżetu. Pożyczki w obecnych czasach są pozbawione zbędnych formalności, a z otrzymanych pieniędzy można się cieszyć w kilka chwil po otrzymaniu pozytywnej decyzji.

Pożyczki udzielane przez sprawdzonych i zaufanych pożyczkodawców umożliwiają pozyskanie pieniędzy bez ukrytych opłat oraz niejasnych regulaminów, które mogą przyczynić się do kłopotów w momencie spłacania zadłużenia. Dzięki bezpiecznym pożyczkom realizowanym przez m.in. serwis https://smartpozyczka.pl/, z dodatkowej puli gotówki mogą cieszyć się osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, umowę o dzieło oraz umowę zlecenie.

Pożyczki dla osób na tzw. śmieciówkach

Umowy cywilnoprawne, nazywane kolokwialnie umowami śmieciowymi, takie jak: umowa zlecenia lub umowa o dzieło, mogą wykluczyć ze starania się o kredyt gotówkowy oraz inne formy zobowiązania finansowego (kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, pożyczka hipoteczna) w większości banków. Na szczęście instytucje finansowe, które udzielają pożyczek przez internet lub w formie tradcyjnej (w placówce pożyczkodawcy) umożliwiają zaciągnięcie pożyczki osobom posiadającym stałe zatrudnienie bez względu na rodzaj umowy, którą są związani z pracodawcą.

To wsparcie dla ponad miliona Polaków, którzy zdaniem Głównego Urzędu Skarbowego byli zatrudnieni w 2016 roku na podstawie umowy o dzieło, samozatrudnienia, umowy zlecenia oraz pozostałych form umowy cywilnoprawnych, nazywanych powszechnie umowami śmieciowymi. Pracownicy zatrudnieni na takich warunkach nie mogą mówić o stabilności zatrudnienia, płatnym zwolnienie L4, urlopie wypoczynkowym oraz okresach wypowiedzenia, jak ma to miejsce w przypadku osób zatrudnionych na umowie o pracę.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Osoby zatrudnione w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz pozostałe umowy cywilnoprawne nie muszą obawiać się odmowy ze strony zaufanego i sprawdzonego pożyczkodawcy. Aby cieszyć się z dodatkowych pieniędzy, nie trzeba być zatrudnionym na podstawie umowy o pracę.

Do otrzymania pożyczki wystarczy spełnić kilka warunków: mieć więcej niż 19 lat, być stale zatrudnionym (bez względu na rodzaj umowy), posiadać dostęp do internetu, konto bankowe oraz dostęp do telefonu, dzięki czemu będzie można zarejestrować się w serwisie i złożyć wniosek o przyznanie pożyczki na dowolny cel w odpowiedniej dla własnych potrzeb kwocie i terminie spłaty.

Pożyczki za pośrednictwem https://smartpozyczka.pl/ są pozbawione zbędnych formalności, dlatego proces przyznawanie pożyczki jest szybki, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji z pożyczonych pieniędzy można cieszyć się już po kilku chwilach od złożenia wniosku. Serwis zapewnia całodobowe wsparcie i pomoc w wyborze pożyczki, a także atrakcyjne rabaty dla stałych i lojalnych klientów, którzy regulują zobowiązania w terminie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here