Wypadek lub kolizja? Uzyskaj większe odszkodowanie dzięki pomocy CEWiK

0
1184

Wypadek lub kolizja może przydarzyć się każdemu, kto prowadzi samochód. Nawet jeśli uważamy najbardziej, jak potrafimy, czasem zdarza się, że ktoś inny nie jest aż tak bardzo skoncentrowany na drodze, albo przypadki losowe sprawiają, że nasza czujność spada. Wówczas, w obliczu takiego nieszczęścia, jedyne, co nam pozostaje, to oczekiwać, że uzyskamy odpowiednie ubezpieczenie.

Wypadek, którego nie spowodowałeś? Odzyskaj swoje pieniądze

Wypadki, których nie spowodowaliśmy sami, zawsze są przykre i pociągają za sobą konieczność uzyskania odpowiedniej kwoty odszkodowania, która pokryje straty. Niestety, często zdarza się, że firma ubezpieczeniowa zaniża wysokość odszkodowania i stara się możliwie jak najbardziej zmniejszyć wpłaconą należność. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest udanie się po pomoc do specjalistów, zajmujących się weryfikacją oraz przyznawaniem kwot adekwatnych do poniesionych strat.

CEWiK – pomoc dla poszkodowanych w Bydgoszczy

CEWiK, czyli Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Bydgoszcz, to miejsce, które skupia się przede wszystkim na prowadzeniu ewidencji zaistniałych wypadków. Jednocześnie dokonuje weryfikacji kosztorysów, które zostały wykazana przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Dzięki temu może w jasny sposób ocenić, czy wycena skutków wypadku lub kolizji była rzetelna. W efekcie CEWiK może przekazać ci informację, czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie zaniżyło w twoim przypadku szkody, a także może wspomóc cię w odzyskaniu pełnej należności.

Oddział w Bydgoszczy świadczy swoje usługi osobom zamieszkałym w województwie Kujawsko-Pomorskim. Dzięki temu każdy, kto doświadczył tutaj wypadku, będzie mógł bez problemu uzyskać pomoc w swojej okolicy.

Jak przebiega proces pomocy prowadzony przez CEWiK?

Decydując się na pomoc CEWiK, musisz przesłać uzyskany od Towarzystwa Ubezpieczeniowego kosztorys do bydgoskiego biura. Na podstawie przedstawionych przez ciebie danych wykonywane są dokładne wyliczenia, które mogą udowodnić, czy w twoim przypadku nastąpiło zaniżenie rzeczywistej wartości strat.

Uzyskanie dopłaty jest możliwe po zweryfikowaniu szkody oraz po spełnieniu kilku prostych warunków. Pierwszym z nich jest otrzymanie zaniżonego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, co musi być potwierdzone odpowiednim zapisem czy wyciągiem z konta. Ubiegający się o dopłatę musi także posiadać decyzję o otrzymaniu odszkodowania OC nie starszą niż 3 lata, a samo uszkodzenie pojazdu musiało nastąpić na terenie Polski. Ważne jest także udokumentowanie naprawy na podstawie przedstawionego kosztorysu.

Co ważne, dopłata do odszkodowania, uzyskana przez CEWiK, może zostać wypłacona nawet w ciągu 24 h od pozytywnego rozpatrzenia sprawy. Nie zwlekaj więc i odzyskaj swoje pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here